Актуелно

October 1, 2016
Посета на касарна

На покана на вработените од касарната „Јане Сандански“ од Штип, […]

Прочитај Повеќе
September 10, 2016
Честит празник татковино наша – Република Македонија

Од малите вредни детски раце , со голема љубов , […]

Прочитај Повеќе
September 10, 2016
Чунга Лунга

Голема благодарност до претставниците на Чунга Лунга кои со промоцијата […]

Прочитај Повеќе
May 5, 2015
Chat Post Format

[trx_chat title="Amy Adams" link="#" photo="http://detskagradinkaastibo.mk/wp-content/uploads/2015/07/team10.jpg"]Cras cursus eros vel commodo tincidunt. […]

Прочитај Повеќе
May 5, 2015
Aside Post Format

Vivamus euismod mauris id sodales tincidunt. Aliquam est nibh, fringilla […]

Прочитај Повеќе
1 12 13 14

Контактирајте нé

Kontakt forma za sloboden pristap
Детска Градинка Астибо © 2023 All Rights Reserved
chevron-down